Kandemir Evden Eve Nakliyat

Kayseri Kandemir Evden Eve Nakliyat

Kayseri evden eve nakliyat sektöründe ilk asansörlü taşımacılık hizmetini sunan ve avrupa standartlarında ambalajlama malzemesi ile paketleme yapan ilk nakliye şirketi olmamızın dışında ulaştırma bakanlığından yetki belgesi talebinde ilk bulunan nakliye şirketidir.
Kayseri Kandemir Evden Eve Nakliyat olrak Kayseri ve ilçeleri ,Akkışla,Bünyan,Develi,Felahiye,Hacılar,İncesu,Kocasinan,Melikgazi,Özvatan,Pınarbaşı,Sarıoğlan,Sarız,Talas,Tomarza,Yahyalı,Yeşilhisar başta olmak üzere günlük İstanbul, Ankara, Nevşehir, Kırıkkale, Niğde, Sivas ve Yozgat illerine seferlerimiz bulunmakta olup komple veya parça olarak taşınmasını istediğiniz eşyalar için hizmetinizdeyiz.
15 yılı aşkın süredir hizmet sağlayan ve hizmet sağladığı bu dönem içerisinde daima kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile kayserinin önce gelen nakliye şirketi olmuştur.

Şirketimiz kurulduğu günden günümüze özel insanlar için özel taşımacılık hizmeti sunmuştur. Gerek bürokratlar, gerek sanatçılar gerek sporcuların taşımacılık ihtiyaçlarına ülke içi ve uluslararası çözümler sunduk.

Ev ve ofis taşımacılık hizmetimizin dışında Kayseri il merkezinde depolama hizmeti sağlamaktayız. Kısa ve uzun süreli depolama ihtiyaçlarınız için bizlerden fiyat teklifi almayı ihmal etmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir