KAYSERİ Evden Eve Nakliyat

KAYSERİ Evden Eve TAŞIMA Firmaları

Kayseri Kandemir Evden Eve Nakliyat

Kayseri evden eve nakliyat sektöründe ilk asansörlü taşımacılık hizmetini sunan ve avrupa standartlarında ambalajlama malzemesi ile paketleme yapan ilk nakliye şirketi olmamızın dışında ulaştırma bakanlığından yetki belgesi talebinde ilk bulunan nakliye şirketidir.
Kayseri Kandemir Evden Eve Nakliyat olrak Kayseri ve ilçeleri ,Akkışla,Bünyan,Develi,Felahiye,Hacılar,İncesu,Kocasinan,Melikgazi,Özvatan,Pınarbaşı,Sarıoğlan,Sarız,Talas,Tomarza,Yahyalı,Yeşilhisar başta olmak üzere günlük İstanbul, Ankara, Nevşehir, Kırıkkale, Niğde, Sivas ve Yozgat illerine seferlerimiz bulunmakta olup komple veya parça olarak taşınmasını istediğiniz eşyalar için hizmetinizdeyiz.
15 yılı aşkın süredir hizmet sağlayan ve hizmet sağladığı bu dönem içerisinde daima kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile kayserinin önce gelen nakliye şirketi olmuştur.

Şirketimiz kurulduğu günden günümüze özel insanlar için özel taşımacılık hizmeti sunmuştur. Gerek bürokratlar, gerek sanatçılar gerek sporcuların taşımacılık ihtiyaçlarına ülke içi ve uluslararası çözümler sunduk.

Ev ve ofis taşımacılık hizmetimizin dışında Kayseri il merkezinde depolama hizmeti sağlamaktayız. Kısa ve uzun süreli depolama ihtiyaçlarınız için bizlerden fiyat teklifi almayı ihmal etmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAYSERİ Evden Eve Nakliyat

KAYSERİ Evden Eve Nakliyat ,2005, den bu güne yılların verdiği deneyim, tecrübe ve öz güven ile kusursuz güvenilir hizmet vermekteyiz.

KAYSERİ Den Şehir içi Evden Eve Nakliyat ,

Kayseri Şehir içi ve ilçeleri ve ilçelerine Akkışla ‘Bünyan ‘Develi ‘Felahiye ‘Hacılar ‘İncesu ‘Kocasinan ‘Melikgazi ‘Özvatan ‘Pınarbaşı ‘Sarıoğlan ‘Sarız ‘Talas ‘Tomarza ‘Yahyalı ‘Yeşilhisar ‘ günlük’ haftalık’ Asansörlü Evden Eve Taşımacılık ve Parça eşya taşıma hizmeti vermekteyiz.

KAYSERİ Şehirlerarası Taşımacılık,

Tüm Türkiye’ye ev taşıma içi dizayn edilmiş her ebatlarda çelik kasa araç filomuz ile hizmet vermekteyiz.

KAYSERİ Den Asansörlü Taşımacılık ,

KAYSERİ il ve ilçelerine Akkışla ‘Bünyan ‘Develi ‘Felahiye ‘Hacılar ‘İncesu ‘Kocasinan ‘Melikgazi ‘Özvatan ‘Pınarbaşı ‘Sarıoğlan ‘Sarız ‘Talas ‘Tomarza ‘Yahyalı ‘Yeşilhisar ‘ 15’ kata kadar Teleskopik yük taşıma asansörleri ile her türlü taşıma hizmeti vermekteyiz

KAYSERİ Den Ev Taşıma Şirketleri ,

Nakliyat ve Taşımacılık sektöründe Lider Öncü firma olmayı benimsemiş Kadrolarımız ile hizmet vermekteyiz.

KAYSERİ Den Kurumsal Taşımacılık ,

Tüm iş yeri, büro, fabrika, banka ve kurumsal firmalara deneyimli elemanlarımız ile hizmet vermekteyiz.

KAYSERİ Den Eşya Depolama ,

Kurumsal depolama hizmetimiz ile isterseniz muhtelif ofis, büro, arşiv ve ev eşyası depolama hizmeti vermekteyiz.

KAYSERİ Den Parça Eşya Taşıma ,

Günlük ve haftalık tüm Türkiye’ ye az miktarda eşya ve parça eşya taşıma hizmeti vermekteyiz…