KAYSERİ Evden Eve Nakliyat

KAYSERİ Evden Eve TAŞIMA Firmaları

Kayseri Kandemir Evden Eve Nakliyat

Kayseri evden eve nakliyat sektöründe ilk asansörlü taşımacılık hizmetini sunan ve avrupa standartlarında ambalajlama malzemesi ile paketleme yapan ilk nakliye şirketi olmamızın dışında ulaştırma bakanlığından yetki belgesi talebinde ilk bulunan nakliye şirketidir.
Kayseri Kandemir Evden Eve Nakliyat olrak Kayseri ve ilçeleri ,Akkışla,Bünyan,Develi,Felahiye,Hacılar,İncesu,Kocasinan,Melikgazi,Özvatan,Pınarbaşı,Sarıoğlan,Sarız,Talas,Tomarza,Yahyalı,Yeşilhisar başta olmak üzere günlük İstanbul, Ankara, Nevşehir, Kırıkkale, Niğde, Sivas ve Yozgat illerine seferlerimiz bulunmakta olup komple veya parça olarak taşınmasını istediğiniz eşyalar için hizmetinizdeyiz.
15 yılı aşkın süredir hizmet sağlayan ve hizmet sağladığı bu dönem içerisinde daima kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile kayserinin önce gelen nakliye şirketi olmuştur.

Şirketimiz kurulduğu günden günümüze özel insanlar için özel taşımacılık hizmeti sunmuştur. Gerek bürokratlar, gerek sanatçılar gerek sporcuların taşımacılık ihtiyaçlarına ülke içi ve uluslararası çözümler sunduk.

Ev ve ofis taşımacılık hizmetimizin dışında Kayseri il merkezinde depolama hizmeti sağlamaktayız. Kısa ve uzun süreli depolama ihtiyaçlarınız için bizlerden fiyat teklifi almayı ihmal etmeyin.

9 Responses to Kandemir Evden Eve Nakliyat

  • Devlet memuru olduğumuz için defalarca taşındım, birden fazla firma onlarca insan tanıdım ama bu kadar başarılı bir firma ve bu kadar terbiyeli dürüst efendi insanları ilk defa tanıdım. Kandemir nakliyat ailesine ve tüm çalışanlarına sonsuz teşekkür ederim.

  • Tecrübeli kadrosuyla sorunsuz olarak eşyamız taşındı İlhan beye buradan teşekkür ediyorum

  • Boyle bir firma bulmak cok zor esyalarimin tasinmasina yardimci olan İlhan beye ve ekibine tesekkur ederim isinin hakkini veren bir firma her sey icin tesekkur ederim..

  • Profesyonel nakliyat anlayışı bence evden eve nakliyat taşıma işi olanlar bu firmadan fiyat almaları lazım.. İlhan bey ve ekibine teşekkürler..

  • 10 numara beş yıldız, uygun fiyat, kaliteli taşımacılık buradan fiyat almadan başka yere gitmeyin derim

  • Evimizi söz verildiği gibi sigortalı ve sorunsuz bir şekilde denilen günde taşındı Kandemir Nakliyat Ailesine teşekkürler

  • Randevu saatinde gelen saygı ve iş disiplini olan ayrıca düzenli ve hızlı bir şekilde çalışan Kandemir nakliyata teşekkürlerimizi sunarız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir