Kayseri Evden Eve Nakliyat Hakkında

Kayseri Evden Eve Nakliyat Hakkında

Kayseri Evden eve nakliyat, çok sık gerçekleşen bir iş olmadığından daha önce edindiğimiz tecrübeleri de hatırlamak çok kolay olmuyor. Bu nedenle taşınma işini daha kolay ve rahat nasıl gerçekleştirilebilir diye kafa yorduğumuz her seferde şu sonuca varıyoruz? kayseri de eşya taşımasında Bilinçli olmak. Eğer her aşama hakkında bilgili olursak yanlış tercihte bulunma olasılığımız o kadar daha az olacaktır. İşte tamda bu nedenle birçok kişinin ve kayserievdenevenakliyatfirmalari.com kullanıcıları için kayseri evden eve Taşımacılık sürecinde herkesin aklından geçebilecek aşağıdaki soruları cevaplamak istedik. Aslında yazdığımız birçok yazıda bu sorulara hep değindik ama birde hepsi bir arada bulunursa hiç fena olmaz dedik ve işte sorularla evden eve nakliyat…

Taşımacılık firmaları

Taşımacılık firmaları neden evimin oda sayısı ile bu kadar ilgileniyorlar?
Çünkü oda sayısından giderek eşyanızın ne kadar hacim kaplayabileceklerini kestirmeye çalışıyorlar. Kaç taşıma elemanının geleceği, ne kadar paketleme malzemesi alınacağı, nasıl bir eşya taşıma kamyonunun gönderileceği hep bu oda sayısı ile belirlenmektedir. Özetle evinizin oda sayısı evden eve taşıması için çok çok önemli bir bilgidir. Eğer balkon ve kilerinizde veya başka bir yerde de eşyanız varsa bunları da Taşımacılık firması ile paylaşmayı ihmal etmeyin.

Taşımacılık fiyatında

Eşyalarımı kendim paketlersem Taşımacılık fiyatında ne kadar indirim alabilirim?
Eşyalarınızı siz paketlerseniz özellikle ufak tefek eşyaları, giysileri ve mutfak malzemelerini eviniz de bulunan eşya miktarı ile orantılı olacak şekilde 100 – 300 TL arasında bir indirim alabilirsiniz. Ancak burada unutulmaması gereken en önemli nokta eğer iyi bir paketleme yapmadıysanız taşıma sırasında kolinin dışında herhangi bir çökme, yırtılma ve ezilme olmadıysa sorumluluk sizdedir. Bu nedenle iyi bir paketleme yapmalısınız eğer ben bu riski almak istemiyorum diyorsanız bırakın Taşımacılık firması yapsın. Koltuk paketleme, gardırop sökme işlerine girmenizi önermiyoruz hem sizin için çok zahmetli hem de fiyata beklediğiniz gibi bir etkisi yok denecek kadar azdır.

Taşınmak için en iyi günler

Taşınmak için en iyi günler cumartesi ve Pazar mıdır?
Eğer gün seçeme konusunda esnekseniz size kesinlikle Cumartesi ve Pazar günlerini tavsiye etmeyiz. kayseri evden eve Taşımacılık firmalari sektörünün en yoğun olduğu günlerdir. Yoğunluk demek baş ağrısı, acele, işi bir an önce bitirip yeni işe yetişmek demektir. Bu nedenle biz Taşımacılık firmalarının en boş olduğu Salı, Çarşamba ve Perşembe günlerini tavsiye ediyoruz. Taşınmak için en iyi gün başlıklı yazımızı da dilerseniz inceleyebilirsiniz.

Taşımacılık firmaları hangi işleri yapar

Taşımacılık firmaları hangi işleri yapar, hangilerini yapmazlar?
Taşımacılık firmaları evinizdeki tüm eşyaların demontajını yaparlar, paketler, yeni eve taşımasını gerçekleştirirler, dilediğiniz odalara eşyaları taşırlar, paketleri açar ve kurulumunu yaparlar. Taşınırken piyano, kasa ve canlı hayvanlarınızın taşınması için firmayla görüşmeyi ihmal etmeyin bunlar için ekstra fiyatlama yapılır ev eşyasına dahil değillerdir. Ayrıca Taşımacılık firmaları duvar delme işlerini yapmazlar duvara monte edilecek raflar ve dolaplarınız var ise bunu da firma ile görüşmeniz lazım. Klima sökme işlerini de Taşımacılık firmalarının çok büyük kesimi üstlenmez. Klima sökme işini Taşımacılık firmalarının yapmasını tavsiye etmiyoruz, tekrar takıp çalıştırmak daha maliyetli olabilir. Temizlik işlerini de firmalar üstlenmezler, evi temizledim ayakkabıyla girmesinler derseniz bunun imkânsız olduğunu bilin. Çalışanın sırtında yük varken ayakkabıyı çıkarmasını istemek en hafif tabiri ile insafsızlık olur. Fazla kirlenmemesi için önlemler alın, mesela kullanmadığınız bir çarşafı girişe serin.

Şehir içi nakliyat kaç saat sürer

Şehir içi nakliyat kaç saat sürer, ertesi gün işe gidebilir miyim?
Eşyanızın durumuna göre değişmekle eğer yolda çok fazla zaman harcanmamış ise aynı gün taşınma işlemi bitmektedir. 3+1 evinizin olduğunu varsayarak Kadıköy den Kartal’a evden eve Taşımacılık gerçekleştirilirken 99% saat 4 e kadar tüm taşıma ve kurulum işleri bitmiş olur. Birkaç koli hariç tüm eşyalarınız açılmış eviniz yaşamaya hazır hale gelmiş olur. Sizde gönül rahatlığıyla ertesi gün işe gidebilirsiniz.

Sağlıklı bir taşınma için

Sağlıklı bir taşınma için Taşımacılık firmasının bilmesi gereken en önemli detaylar nelerdir?
Evinizin oda sayısı ve eşya miktarı: Taşımacılık firmasına ne kadar eşyanız oldu net bir şekilde özellikle yazılı olarak bildirmeniz çok önemlidir. İşinizi kolaylaştırmak için Eşya Listesi hazırladık.

Evden eve taşımacılık kamyonu

evden eve taşımacılık kamyonu sokağa, siteye girebiliyor mu: Taşımacılık kamyonun oturduğunuz eve ne kadar yanaşabileceği de çok önemlidir. Oturduğunuz eve nasıl taşındığınızı ve nasıl bir evden eve taşımacılık kamyonu ile taşıdığınızı firmanız ile paylaşın.

Eşya kaçıncı kattan kaçıncı kata taşınacak

Eşya kaçıncı kattan kaçıncı kata taşınacak asansör var mı: Eşyanın kaçıncı kata taşınacağı veya kaçıncı kattan indirileceği de çok önemlidir. Asansör kullanılacaksa hangi eşyalar için kullanılacak, asansörü kullanmak için apartman veya site yönetiminden izin almayı unutmayın.

Eşya nereye taşınacak

Eşya nereye taşınacak: eşyanın taşınacağı il ilçe ve mahalleyi fiyat pazarlığı yaparken Taşımacılık firması ile mutlaka paylaşın. Eğer ilçeye bağlı bir köye taşınıyorsanız bu köyün ilçenin merkezine çok uzak olabilir bu detayında Taşımacılık firması tarafından bilinmeli. Örnek Kurna Köyü Pendik’e bağlıdır ama Pendik ilçe merkezinden 20 km daha uzaktadır.

Üstünüze düşen her görevi yerine getirdikten ve iyi bir

Üstünüze düşen her görevi yerine getirdikten ve iyi bir Taşımacılık firması seçtikten sonra rahat bir taşınma gerçekleştirebilirsiniz. Başka sorularınız varsa bize yazmaktan çekinmeyin. Daha fazla sorunuza cevap vermek için çalışıyoruz. kayserievdenevenakliyatfirmalari.com Ekibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir